Relaxing Private Room Near San Juan Hotspots
| Wi-Fi | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
1-pokojowy Relaxing Private Room Near San Juan Hotspots oferuje możliwość zwiedzania takich miejsc jak La Muralla w odległości 4 km od obiektu, oraz Paseo de Diego - prawie 25 min pieszo od obiektu.
Apartament o powierzchni 25 m² oferuje pierwszorzędną lokalizację 8 km od stacji kolejowej Sagrado Corazon. Parque Luis Munoz Marin znajduje się w ciągu około 10 min jazdy od apartamentu.
Obiekt oferuje 1 łazienkę. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów.
Ten apartament oferuje pełnowymiarową kuchnię. Lotnisko Luis Munoz Marin International oddalone od Relaxing Private Room Near San Juan Hotspots o 5 km. Ponadto prywatny basen kąpielowy gwarantuje relaksujący pobyt.
- Lotniska
- Lotnisko Luis Munoz Marin International9 km
- Stacje kolejowe
- Sagrado Corazon Station7 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Czujniki dymu
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Herbata i kawa
- Prasowanie
- Pralka
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Relaxing Private Room Near San Juan Hotspots obejmuje kuchnię?
Tak, Relaxing Private Room Near San Juan Hotspots wyposażony jest w pełnowymiarową kuchnię i oferuje czajnik elektryczny, lodówkę i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Relaxing Private Room Near San Juan Hotspots?
W Relaxing Private Room Near San Juan Hotspots może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 odwiedzających. - ❓
Czy Relaxing Private Room Near San Juan Hotspots ma basen?
Relaxing Private Room Near San Juan Hotspots dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.